जिल्ला समन्वय समितिको आयोजनामा लैङ्गिक हिंसा विरुद्धको १६ दिने अभियान सम्बन्धि अन्तरक्रिया कार्यक्रम लैङ्गिक हिंसा बिरुद्धको १६ दिने अभियान, २०७९ को सफलताको शुभकामना खानीखोला गाउँपालिका वडा न ३,४,५ वडा कार्यालयहरु को भवन अनुगमन गर्दै जिल्ला समन्वय समितिका प्रमुख दिपक कुमार गाैतमबाट नेपालीहरुको महान चाड बिजया दशमी,शुभ दिपावली, छठ पर्ब २०७९ शुभकामना व्यक्त बेथानचोक गाउँपालिकाको स्थानीय न्यायिक सहजकर्ताको अन्तिम नतिजा प्रकाशन ।। चौरीदेउराली गाउँपालिकाको स्थानीय न्यायिक सहजकर्ताको अन्तिम नतिजा ।। जिल्ला समन्वय समिति र शिक्षा बिकास तथा समन्वय इकाईको संयुक्त आयोजनामा काभ्रेपलाञ्‍चोक जिल्लाको शिक्षा क्षेत्रको वर्तमान अबस्था र भावी कार्यदिशा सम्बन्धि अन्तरक्रिया कार्यक्रममा न्यायिक सहजकर्ताको छनौकको अन्तरवार्ता सम्बन्धी सूचना ।। काभ्रे जिल्लाकाे स्वास्थ्य क्षेत्रकाे वर्तमान अवस्था र भावी कार्यदिशा सम्बन्धी कार्यक्रम गोरखापत्र दैनिकमा प्रकाशित न्यायिक सहजकर्ता करार सेवा लिने सम्बन्धी सूचना (२०७९) छैठौ‌ जिल्ला सभा जिल्ला सभाकाे मिति र समय समय परिवतर्तन समबन्धी जिल्ला समन्वय अधिकारी भीमप्रसाद भट्टराईकाे बिदाई कार्यक्रम खेलकुद सामाग्री वितरण तथा हस्तान्तरण कार्यक्रम काभ्रेपलाञ्‍चोक जिल्लाको छैठौं जिल्ला सभाको सुचना

धुलिखेल नगरपालिका

जन प्रतिनिधिहरु

प्रमुख

अशोक कुमार ब्याञ्जु(श्रेष्ठ)
फोन नं:९८५१०७३१७५
askbyanju@gmail.com

उप– प्रमुख

निराजन जंगम
फोन नं:९८५१११९८८१
meronirajan@gmail.com

प्रबक्ता

प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत

 

सुरेन्द्र थापा मगर

फोन नं:९८५१२५००२८

धुलिखेल नगरपालिकाकाे वेबसाइट

धुलिखेल नगरपालिकाका जन प्रतिनिधिहरुकाे विवरण

क्र.स. नाम पद ठेगाना इमेल फोन / मोवाइल नं.
    1.      अशोक कुमार व्याञ्जु श्रेष्ठ प्रमुख   9851073175
    2.      निराजन जंगम उपप्रमुख   9851119881
    3.      सन्त वहादुर लामा वडा अध्यक्ष   9840262924
    4.      चन्द्र माया तामाङ महिला वडा सदस्य   9843973801
    5.      गोमा विश्वकर्मा दलित महिला वडा सदस्य   9803710563
    6.      दिपक घोरासाईने वडा सदस्य deepakghorasaine9@gmail.com ९८४९००५४०८
    7.      लाक्पा लामा वडा सदस्य   9860039791
    8.      अर्जुन न्यौपाने वडा अध्यक्ष indira80670@gmail.com 9851180670
    9.      सिता पराजुली महिला वडा सदस्य koiralasita565@gmail.com 9843939978
   10.     सुजिता वडाल वि.क. दलित महिला वडा सदस्य sujibaral00@gmail.com 9846962990
   11.     सुर्य प्रकाश ढुंगाना वडा सदस्य suryaprakashdhungana…a1234@gmail.com 9841005566
   12.     सुवलाल तामाङ वडा सदस्य   9860023269
   13.     गणेश आचार्य वडा अध्यक्ष thiaganesho14@gmail.com 9843250599
   14.     सञ्जु तामाङ महिला वडा सदस्य   9841049979
   15.     रिता वराईली दलित महिला वडा सदस्य   9843207727
   16.     सुवास अधिकारी वडा सदस्य १ subashadhikari957@gmail.com 9849878232
   17.     हिरा वहादुर तामाङ वडा सदस्य २ hirabdrtamang7@gmail.com 9851183164
   18.     उत्तम तिमल्सिना वडा अध्यक्ष   9841490625
   19.     सुना मंग्राती महिला वडा सदस्य   9803940288
   20.     सजना परियार दलित महिला वडा सदस्य sajanapariyar@gmail.com 9803347298
   21.     गोवर्धन मगर वडा सदस्य १   9860825489
   22.     कुमार थापा मगर वडा सदस्य २ uniquebijaykumar@gmail.com 9813980883
   23.     प्रमोद सुन्दर श्रेष्ठ वडा अध्यक्ष pramodshrestha794@gmail.com 9851071560
   24.     सजना खड्गी महिला वडा सदस्य   9808866608
   25.     सिता विश्वकर्मा दलित महिला वडा सदस्य   9818999911
   26.     तारादेवी राजवंशी वडा सदस्य १   9849310462
   27.     भुवन श्रेष्ठ वडा सदस्य २   9851226243
   28.     संजय कोजु वडा अध्यक्ष kojusanjaya35@gmail.com 9851034949
   29.     रामदेवी मानान्धर महिला वडा सदस्य   9849192456
   30.     पार्वती विश्वकर्मा दलित महिला वडा सदस्य   9818770736
   31.     मधुसुधन धालाछे वडा सदस्य १   9841297243
   32.     सुनेश कुमार चोच्छे वडा सदस्य २   9813498647
   33.     रोमी प्रसाद श्रेष्ठ वडा अध्यक्ष   9841804538
   34.     मिरु कुमारी भण्डारी महिला वडा सदस्य   9841000172
   35.     प्रमीला कामी वि. क. दलित महिला वडा सदस्य   9861651505
   36.     मनिष लाल श्रेष्ठ वडा सदस्य १   9841809089
   37.     रवी कुमार व्याञ्जु वडा सदस्य २   9841102112
   38.     विनोद गौतम वडा अध्यक्ष gautambinod794@gmail.com 9851000908
   39.     सितामाया तामाङ महिला वडा सदस्य   9808236024
   40.     कृष्णमाया मिजार दलित महिला वडा सदस्य   9818343311
   41.     मिसागं लामा वडा सदस्य १ misang360@gmail 9861716728
   42.     सानुराम सुवेदी वडा सदस्य २   9803872322
   43.     वद्री प्रसाद हुमागाई वडा अध्यक्ष   9851194300
   44.     मनमाया श्रेष्ठ महिला वडा सदस्य   9841102291
   45.     कल्पना विश्वकर्मा दलित महिला वडा सदस्य   9849568789
   46.     वालकृष्ण गौतम वडा सदस्य १ balkrishna@yahoo.com 9841660188
   47.     शोनी विष्ट रानाभाट वडा सदस्य २   9861569816
   48.     गोविन्द प्रसाद उपाध्याय वडा अध्यक्ष १०   9841460657
   49.     मछिन्द्र राउत महिला वडा सदस्य १०   9841925013
   50.     सम्झना नेपाली परियार दलित महिला वडा सदस्य १०   9863996183
   51.     अशोक कुमार शाह वडा सदस्य १ १० ashokshah55@gmail 9841737977
   52.     रत्नमान तामाङ वडा सदस्य २ १०   9840842719
   53.     नारायण प्रसाद वडाल वडा अध्यक्ष ११   9841271954
   54.     कमली तामाङ महिला वडा सदस्य ११   9841006061
   55.     लक्ष्मी रम्तेल दलित महिला वडा सदस्य ११   9860286827
   56.     कृष्ण वहादुर तामाङ वडा सदस्य १ ११   9843168993
   57.     हरिभजन सेढाई वडा सदस्य २ ११   9841535039
   58.     मोहन प्रसाद लामीछाने वडा अध्यक्ष १२   9851054073
   59.     कमला भट्टराई महिला वडा सदस्य १२   9841513720
   60.     विभा रम्तेल दलित महिला वडा सदस्य १२   9849340028
   61.     गोपी कृष्ण श्रेष्ठ वडा सदस्य १ १२   9841543287
   62.     रमेश तामाङ वडा सदस्य २ १२ sagarlove26@yahoo.com 9869346803

Skip to toolbar