बेथानचोक गाउँपालिकाको स्थानीय न्यायिक सहजकर्ताको अन्तिम नतिजा प्रकाशन ।। चौरीदेउराली गाउँपालिकाको स्थानीय न्यायिक सहजकर्ताको अन्तिम नतिजा ।। जिल्ला समन्वय समिति र शिक्षा बिकास तथा समन्वय इकाईको संयुक्त आयोजनामा काभ्रेपलाञ्‍चोक जिल्लाको शिक्षा क्षेत्रको वर्तमान अबस्था र भावी कार्यदिशा सम्बन्धि अन्तरक्रिया कार्यक्रममा न्यायिक सहजकर्ताको छनौकको अन्तरवार्ता सम्बन्धी सूचना ।। काभ्रे जिल्लाकाे स्वास्थ्य क्षेत्रकाे वर्तमान अवस्था र भावी कार्यदिशा सम्बन्धी कार्यक्रम गोरखापत्र दैनिकमा प्रकाशित न्यायिक सहजकर्ता करार सेवा लिने सम्बन्धी सूचना (२०७९) छैठौ‌ जिल्ला सभा जिल्ला सभाकाे मिति र समय समय परिवतर्तन समबन्धी जिल्ला समन्वय अधिकारी भीमप्रसाद भट्टराईकाे बिदाई कार्यक्रम खेलकुद सामाग्री वितरण तथा हस्तान्तरण कार्यक्रम काभ्रेपलाञ्‍चोक जिल्लाको छैठौं जिल्ला सभाको सुचना सरुवा भई आउनु भएका समन्वय अधिकारी श्री शान्ति राज प्रसाईलाई स्वागत गर्नु हुँदै मानव अधिकार तथा अधिकारमुखी विकास पद्धती र मानव अधिकार सम्बन्धी पाँचौ राष्ट्रिय कार्ययोजना विषयक जिल्ला स्तरीय गोष्ठी मालपाेत कार्यालय धुलिखेल अनुगमन गर्नु हुदै जिल्ला समन्वय प्रमुख श्री दिपक कुमार गाैतम भेटेरीनरी अस्पताल तथा पशु सेवा विज्ञकेन्द्रको आयोजनाको प्रमुख अतिथी श्री दिपक कुमार गौतमले आफ्नो भनाई राख्नु हुदै

नमोबुद्ध नगरपालिका

जन प्रतिनिधिहरु

प्रमुख

कुनसाङ लामा 
फोन नं:९८५१०६०४३७
info@namobuddhamun.gov.np

उप– प्रमुख

रत्न लामा 
फोन नं:९८६६१९५९४४
info@namobuddhamun.gov.np

प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत

शिव प्रसाद लम्साल
फोन नं:९८५१२५००३२

 सूचना अधिकारी

बिनाेद रसाईली
फोन नं:९८४१०३३४८७
 

नमोबुद्ध नगरपालिकाकाे वेबसाइट

नमाेबुद्ध नगरपालिकाका जनप्रतिनिधिहरुकाे विवरण 

क्र.स. नाम पद ठेगाना इमेल फोन / मोवाइल नं.
    1.      कुनसाङ लामा प्रमुख धुवाँकोट   9851060437
    2.      रत्‍न बहादुर लामा उप-प्रमुख गहते   9866195944
    3.      प्रेम बहादुर तामाङ वडा अध्यक्ष शिमलचौर   9869097124
    4.      कृष्ण बहादुर तमाङ वडा सदस्य सिमलचोर   9841378457
    5.      मुरारी सत्याल वडा सदस्य देउभुजे   9841715568
    6.      रुपा प्याकुरेल महिला सदस्य प्याकुरेल टोल   9843759272
    7.      राधिका शंकर दलित महिला सदस्य सुनार टोल   9843053822
    8.      कवि राज श्रेष्‍ठ वडा अध्यक्ष नेवारगाउँ   9851110063
    9.      लक्ष्मण गौतम वडा सदस्य टुनिटार   9841828904
   10.     विनोद खड्का वडा सदस्य कोट   9851184329
   11.     वेली निलम लामा महिला सदस्य पात्लेगाउँ   9860804539
   12.     उषा परियार दलित महिला सदस्य रातमोट   9840877162
   13.     रमेश तिवारी वडा अध्यक्ष चरुवा   9841230284
   14.     गोकुल प्रसाद भुर्तेल वडा सदस्य तल्लोथोक   9851005392
   15.     रेशम बहादुर दाहाल वडा सदस्य दाहालथुम्का   9851143922
   16.     शान्ति तामाङ महिला सदस्य दाहालथुम्का   9741035512
   17.     सुन्तली वि.क दलित महिला सदस्य भिडाबारी   9860430610
   18.     अर्जुन बहादुर कार्की वडा अध्यक्ष काफ्लेथोक   9841280181
   19.     बुद्धिमान तामाङ वडा सदस्य चुहाने   9841020345
   20.     सुरेन्द्र राज चिमौरिया वडा सदस्य थुम्काटोल   9841258609
   21.     बिमला श्रेष्‍ठ महिला सदस्य नेवारटोल   9865051349
   22.     चरी सार्किनी दलित महिला सदस्य सार्कीटोल   9862652502
   23.     सुरे तमाङ वडा अध्यक्ष माथिल्लो   9845437838
   24.     विष्णु बहादुर धिताल वडा सदस्य     9841378120
   25.     शेर बहादुर तामाङ वडा सदस्य कोटतिमाल   9840555127
   26.     असली माया मोक्तान महिला सदस्य बोहोरे   9813989405
   27.     सुष्मा बि.क दलित महिला सदस्य     9808852578
   28.     टिका बहादुर के.सी वडा अध्यक्ष चरंगेफेदी   9810113836
   29.     संजय लामा वडा सदस्य खरीवोट   9851083038
   30.     हिरा काजि लामा वडा सदस्य रातमाटे   9818933332
   31.     वसन्तीमाया श्रेष्‍ठ महिला सदस्य खाक्सी   9745660121
   32.     सीता बराइली दलित महिला सदस्य ढुवाकोट   9813070498
   33.     धर्म सिं लामा वडा अध्यक्ष सत्यालटार   9851124470
   34.     श्‍याम गोपाल श्रेष्‍ठ वडा सदस्य दाप्चा भकुण्‍डे   9841962928
   35.     सहदेव अधिकारी वडा सदस्य फूर्केसल्ला   9841005653
   36.     शर्मिला रिमाल (खनाल) महिला सदस्य तेर्साटोल   9841873830
   37.     चमेली विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य धर्मशाला   9840484305
   38.     शेर बहादुर तामाङ वडा अध्यक्ष पिपलटार   9851077850
   39.     नारायण श्रेष्‍ठ वडा सदस्य पान्दाङखर्क   9841481472
   40.     राममणी हुमेगाई वडा सदस्य हुमागाईथोक   9841966512
   41.     मन्दीरा अधिकारी महिला सदस्य डराउने पोखरी   9849262714
   42.     सुन्तली सार्की दलित महिला सदस्य हुमागाईथोक   9849858145
   43.     विर बहादुर लामा वडा अध्यक्ष नेपाने   9851103939
   44.     कान्‍छा मान तामाङ वडा सदस्य कुवाटोल   9865542642
   45.     दुर्गा बहादुर लामा (तामाङ) वडा सदस्य डाडागाउ   9861332115
   46.     गीता श्रेष्‍ठ महिला सदस्य छत्रेवाझ   9849125421
   47.     शोभा परियार दलित महिला सदस्य दाप्चा   9808965718
   48.     राम कृष्ण उपाध्याय वडा अध्यक्ष ऐसेलु चौर   9851195787
   49.     कुमार सिं लामा वडा सदस्य सिम्ले लहरे   9813135468
   50.     सन्तोष पाठक वडा सदस्य बसेरी   9841431912
   51.     बुद्ध कुमारी तामाङ महिला सदस्य सिमगैरा   9841098467
   52.     गीता बिश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य पुरानागाउं   9818752660
   53.     कृष्ण बहादुर तामाङ वडा अध्यक्ष भालुखर्क   9818957178
   54.     प्रकाश तामाङ वडा सदस्य कुरुगाउँ   9818186219
   55.     सानु कान्छा तामाङ वडा सदस्य डाँडाकटेरी   9849319713
   56.     अन्जु लामा महिला सदस्य पाटिगाउँ   9841628345
   57.     ज्ञानि बि.क. दलित महिला सदस्य श्यामपाटी   9849282721
   58.     गोपाल नेपाली दलित वा अल्पसङ्ख्यक सदस्य नेपाने   9860109903
   59.     शुसिला परियार दलित वा अल्पसङ्ख्यक सदस्य बाझपोखरी   9841004707
   60.     सुरेश तोलाङ्गे (सार्की) दलित वा अल्पसङ्ख्यक सदस्य पदाली   9849565006

Skip to toolbar